EN

דברי הבעלים והיושב ראש

אני זוכר את הפעם הראשונה שנכנסתי למשרדי ב.ס.ר כמהנדס צעיר, כאילו זה היה אתמול.כבר אז, בשנת 1981 , ידעתי שהגעתי למקום שיהפוך עבורי לבית.

הצטרפתי לב.ס.ר כמהנדס בניין בוגר הטכניון ובחזוני ראיתי שכאן אני נשאר, גדל ומתפתח. לכן מעולם לא עניינו אותי חברות אחרות. ואכן, מאז עד היום, אני נהנה מכל רגע של עשייה במשרד. אני נהנה מן התכנון, מתהליך העשייה והביצוע ומהתוצאה הסופית של כל פרויקט. בשבילי, אין כמו להביט בבניין שבנייתו הושלמה, לאחר שהייתי מעורב בכל פרט, החל משלב איתור הפרויקט, דרך שיווקו, תכנונו וביצועו, וכלה באכלוסו.
ב.ס.ר הוקמה בשנת 1967 , והקימה את הפרויקט הראשון במתווה של קבוצת הרכישה בשנת 1986 בקריית ראשון לציון.
רעיון קבוצת הרכישה הינו רעיון מקורי שלי, רעיון אשר שינה את פני הנדל"ן בישראל.
ייחודה של קבוצת ב.ס.ר נעוץ בעובדה שהיא חברה הנדסית הפועלת לאורך השנים במצוינות מקצועית, באמינות ,בדייקנות ובדקדקנות, תוך יישום יכולות ניהול תכנון וביצוע של פרויקטים הנדסיים מורכבים ,הן בתחום המגורים והן בתחום המשרדים. ב.ס.ר רואה בחברי קבוצת הרכישה שותפים לכל דבר ועניין, ומשתפת אותם בכל התפתחות, מן המסד ועד הטפחות. ב.ס.ר מקפידה על תכנון התקציב, בקרתו, ושמירת זכויותיהם של שותפי הפרויקט. בכל פרויקט אנו עובדים בשיתוף פעולה עם יועצים ומתכננים מן השורה הראשונה, בהם אדריכלים ,מהנדסים, קבלנים ועוד. חלק נכבד מהעבודה מולם מתבצע בשטח. אגב, עד היום אני נהנה להגיע לסיורים רבים באתרי הבנייה ובעת חזרתי למשרד, להסיר את האבק מנעליי.
 
בב.ס.ר אנו עושים הכל על מנת שכולם יהיו מרוצים. ואכן במהלך השנים, לקוחותינו חוזרים לפרויקטים נוספים, פעם אחר פעם. אנו שומרים על קשר הדוק עם השותפים שלנו באופן שוטף,  מעדכנים אותם תדיר אודות פרויקטים חדשים, ובדרך זו אנו הופכים את שותפי הפרויקטים לשגרירים של רצון טוב שלנו. כמו כן, בב.ס.ר אנו מאמינים בשיטת" חבר מביא חבר".
 
בהזדמנות זו ברצוני להודות לצוות המקצועי של קבוצת ב.ס.ר המלווה אותי לאורך השנים ,על עבודתו המסורה והמקצועית. אני רואה בכל אחד ואחת מהם שותפים להצלחת ב.ס.ר.
 
אינג' נחשון קיויתי
בעלים ויו"ר קבוצת ב.ס.ר

אודות קבוצת ב.ס.ר

קבוצת ב.ס.ר הינה קבוצה הנדסית מובילה, המתמחה בניהול פרויקטים בתחום הנדל״ן בישראל
ובעולם  מזה 35 שנה, הקבוצה מנוהלת על ידי אינג׳ נחשון קיויתי, ולצידו  צוות מנהלים מקצועיים. 
הקבוצה הגתה וייסדה את תחום קבוצות הרכישה בישראל ומובילה אותו זה שלושה עשורים, במתכונת של בנייה עצמית המכונה ״שיטת ב.ס.ר״.
קבוצת ב.ס.ר נהנית ממוניטין רב המתבסס על יכולות ניהול ,תכנון וביצוע של פרויקטים נדל"ניים, תוך הקפדה על עמידה בתקציב ובלוחות זמנים. לאורך השנים יזמה והקימה הקבוצה אלפי יחידות דיור למגורים ומאות אלפי מ״ר של שטחי מסחר ומשרדים בישראל, ארה״ב ואירופה.
הקבוצה נוטלת חלק פעיל בפרויקט ״אמץ לוחם״ זה מספר שנים, במסגרתו היא מאמצת את היחידה המובחרת "אגוז״.
 
קבוצה מנצחת
קבוצת ב.ס.ר היא הוגת רעיון קבוצת הרכישה בישראל, שלימים הפך ל"שיטת ב.ס.ר", מותג שנבנה בעמל רב. לפי הרעיון שהגתה הקבוצה, המצטרפים לקבוצת הרכישה הופכים ליזמים-שותפים  תחת ניהולה ופיקוחה של קבוצת ב.ס.ר. "שיטת ב.ס.ר" מוזילה באופן משמעותי את עלויות הפרויקט, מתחילתו ועד סיומו.
 
לראות רחוק
קבוצת ב.ס.ר בעלת ניסיון רב שנים וידע מעמיק, שהצטברו לאורך 30 שנות פעילותה, המאפשרים לה  לנתח את שוק הנדל"ן ממעוף הציפור בכל עת. לכן הקבוצה מבינה ומנתחת את מגמות השוק בטווח הרחוק, ופועלת בהתאם. הצוות המקצועי של ב.ס.ר משכיל לאסוף את המידע הנכון, לזהות את הפוטנציאל, לשקלל את כלל הנתונים ולבחור בהתאם לכל אלו, את הפרויקט הנכון, בזמן הנכון, על מנת לבנות הצלחה נוספת. אי לכך, המוטו של הקבוצה הוא – "סוף מעשה במחשבה תחילה".
 
הכל אנשים
האנשים בקבוצת ב.ס.ר הם קודם כל  אנשים. המילה שירות  מקבלת בבסר תוכן יום יומי - במקצועיות, בליווי צמוד ובקשב אמיתי ללקוחותינו, תוך מתן פתרונות מותאמים אישית. גישה זו בונה מערכות יחסים של יציבות  והערכה הדדית כבר למעלה מ 30-שנה.

הרמוניה של מקצוענים
אנשי ב.ס.ר עומדים בהצלחה ,פעם אחר פעם ,באתגר בחירת אנשי המקצוע הטובים ביותר, שיהפכו את התכניות לעובדות בשטח. לשם כך דרוש חיבור מאוזן והרמוני בין אנשי המקצוע, בסינרגיה בה כל אחד יביא לידי ביטוי באופן אופטימלי את המיומנות האישית שלו, כך שהשלם יהיה גדול מסך חלקיו.

מעצבים הצלחה
המקצועיות הבלתי מתפשרת של קבוצת ב.ס.ר באה לידי ביטוי גם בכל הנוגע לפן האסתטי והעיצובי של כל פרויקט. לכן, מיטב האדריכלים שעובדים עם החברה מוצאים בכל פרויקט את הרעיון העיצובי שיהפוך לשיחת היום של מחר.

מקדמים את הקידמה
בימינו, מי שלא רץ קדימה נשאר מאחור. החיפוש המתמיד אחר חידושי הטכנולוגיה המעודכנים ביותר והטמעתם בפרויקטים לרווחת השותפים מהווה נר לרגלי הקבוצה, הנמצאת בחוד החנית של הקידמה הטכנולוגית בתחום התמחותה.

מהנדסים בשטח
ייחודה המהותי של קבוצת ב.ס.ר מתמקד במימוש הידע ההנדסי הנרחב בשטח. אנשי ב.ס.ר לא נחים במשרד ,אלא מקפידים ללוות בעצמם כל שלב ושלב בתכנון ובפרט בביצוע, תוך יישום מקצועיותם הבלתי מתפשרת, עד לפרטים הקטנים ביותר של כל פרויקט.

כוחן של יציבות ומקצועיות
הניסיון רב השנים והמוניטין שצברה ב.ס.ר מהווה ערך מוסף הבונה את עצמו מפרויקט לפרויקט. שותפיה העסקיים של הקבוצה ,בעלי הקרקעות ,חברי קבוצות הרכישה ובעלי המקצוע השונים, יודעים שעל ב.ס.ר אפשר לסמוך .זו לא משאת נפש, אלא עובדה בשטח.

יושרה מעל הכל
קבוצת ב.ס.ר דוגלת בשותפות אמיתית שנוצרת באמצעות שקיפות, החל משלב התכנון, דרך שלב האישורים, הביצוע ,האכלוס, וגם לאחריו.
עבור ב.ס.ר אין דרך אחרת. היושרה מעל לכל הצלחה ואז מסבים את המבט קדימה לאתגר הבא.

החוק הוא החוק
היועצים המשפטיים של הקבוצה ,משרד הרמן מקוב, מלווים את הפרויקטים השונים למעלה משני עשורים. כל היבט משפטי בכל פרויקט, נבדק על ידם במקצועיות ובמיומנות.

נעשה ונצליח
תעודת הכבוד ועיקר גאוותה של ב.ס.ר הן שביעות רצון השותפים.
בסיומו של  כל פרויקט, כולנו מביטים לאחור בסיפוק על הדרך שהביאה אותנו

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם

תודה

הטופס התקבל, אנחנו נחזור אליכם בהקדם.