Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

8881*

The Success of

TEAMWORK

The Success of

TEAMWORK

חולמים בניינים.

בונים חלומות

קבוצת ב.ס.ר הינה קבוצה הנדסית מובילה, המתמחה בייזום, הקמה, וניהול פרויקטים בתחום הנדל״ן בישראל ובעולם. מזה כ-40 שנה, הקבוצה מנוהלת על ידי אינג׳ נחשון קיויתי ולצידו צוות מנהלים מקצועיים.

ברזומה של קבוצת ב.ס.ר, למעלה  מ-100 פרויקטים בהיקפים גדולים ומורכבים של מגורים, תעסוקה ומסחר אשר בוצעו ואוכלסו בהצלחה רבה. הקבוצה נהנית ממוניטין רב המתבסס על יכולות ניהול, תכנון וביצוע של פרויקטים נדל"ניים, תוך הקפדה על איכות בנייה בלתי מתפשרת, עמידה בתקציבים ובלוחות זמנים. בנוסף, הקבוצה זוכה באמון רב מצד המערכת הבנקאית והפרויקטים של הקבוצה מלווים על ידי הבנקים המובילים בישראל.  לאורך השנים יזמה והקימה הקבוצה למעלה מ-4,000 יח"ד למגורים ולמעלה ממיליון מ"ר של שטחי תעסוקה ומסחר בישראל. כמו כן, חברת ב.ס.ר הינה שחקנית מפתח בתחום ההתחדשות עירונית עם למעלה מ-6,000 יח"ד אשר נמצאים בשלבי ייזום תכנון ורישוי מתקדמים בערים המרכזיות בישראל.

החזון
שלנו

דברי היו״ר והבעלים

אני זוכר את הפעם הראשונה שנכנסתי למשרדי ב.ס.ר כמהנדס צעיר, כאילו זה היה אתמול.כבר אז, בשנת 1981 , ידעתי שהגעתי למקום שיהפוך עבורי לבית.

הצטרפתי לב.ס.ר כמהנדס בניין בוגר הטכניון ובחזוני ראיתי שכאן אני נשאר, גדל ומתפתח. לכן מעולם לא עניינו אותי חברות אחרות. ואכן, מאז עד היום, אני נהנה מכל רגע של עשייה במשרד. אני נהנה מן התכנון, מתהליך העשייה והביצוע ומהתוצאה הסופית של כל פרויקט. בשבילי, אין כמו להביט בבניין שבנייתו הושלמה, לאחר שהייתי מעורב בכל פרט, החל משלב איתור הפרויקט, דרך שיווקו, תכנונו וביצועו, וכלה באכלוסו.

ב.ס.ר הוקמה בשנת 1967 , והקימה את הפרויקט הראשון במתווה של קבוצת הרכישה בשנת 1986 בקריית ראשון לציון. רעיון קבוצת הרכישה הינו רעיון מקורי שלי, רעיון אשר שינה את פני הנדל"ן בישראל. ייחודה של קבוצת ב.ס.ר נעוץ בעובדה שהיא חברה הנדסית הפועלת לאורך השנים במצוינות מקצועית, באמינות ,בדייקנות ובדקדקנות, תוך יישום יכולות ניהול תכנון וביצוע של פרויקטים הנדסיים מורכבים ,הן בתחום המגורים והן בתחום המשרדים. ב.ס.ר רואה בחברי קבוצת הרכישה שותפים לכל דבר ועניין, ומשתפת אותם בכל התפתחות, מן המסד ועד הטפחות. ב.ס.ר מקפידה על תכנון התקציב, בקרתו, ושמירת זכויותיהם של שותפי הפרויקט. בכל פרויקט אנו עובדים בשיתוף פעולה עם יועצים ומתכננים מן השורה הראשונה, בהם אדריכלים ,מהנדסים, קבלנים ועוד. חלק נכבד מהעבודה מולם מתבצע בשטח. אגב, עד היום אני נהנה להגיע לסיורים רבים באתרי הבנייה ובעת חזרתי למשרד, להסיר את האבק מנעליי.

בב.ס.ר אנו עושים הכל על מנת שכולם יהיו מרוצים. ואכן במהלך השנים, לקוחותינו חוזרים לפרויקטים נוספים, פעם אחר פעם. אנו שומרים על קשר הדוק עם השותפים שלנו באופן שוטף, מעדכנים אותם תדיר אודות פרויקטים חדשים, ובדרך זו אנו הופכים את שותפי הפרויקטים לשגרירים של רצון טוב שלנו. כמו כן, בב.ס.ר אנו מאמינים בשיטת" חבר מביא חבר".

בהזדמנות זו ברצוני להודות לצוות המקצועי של קבוצת ב.ס.ר המלווה אותי לאורך השנים ,על עבודתו המסורה והמקצועית. אני רואה בכל אחד ואחת מהם שותפים להצלחת ב.ס.ר.

אינג׳ נחשון קיויתי

בעלים ויו״ר קבוצת ב.ס.ר

הערכים שלנו

שקיפות

שקיפות הינה נר לרגליה של קבוצת ב.ס.ר ומהווה אבן יסוד בתהנהלות הקבוצה מול לקוחותיה, בעלי קרקע ודיירים בפרויקטי התחדשות עירונית

הכל אנשים

האנשים בקבוצת ב.ס.ר הם קודם כל אנשים. המילה שירות מקבלת בב.ס.ר משמעות יום יומית - במקצועיות, בליווי צמוד ובקשב אמיתי ללקוחותינו, תוך מתן פתרונות מותאמים אישית

הרמוניה של מקצוענים

אנשי ב.ס.ר עומדים בהצלחה, פעם אחר פעם, באתגר בחירת אנשי המקצוע הטובים ביותר, שיהפכו את התכניות לעובדות בשטח. לשם כך דרוש חיבור מאוזן והרמוני בין אנשי המקצוע

מעצבים הצלחה

המקצועיות הבלתי מתפשרת של קבוצת ב.ס.ר באה לידי ביטוי גם בכל הנוגע לפן האסתטי והעיצובי של כל פרויקט. לכן, מיטב האדריכלים שעובדים עם החברה מוצאים בכל פרויקט את הרעיון העיצובי שיהפוך לשיחת היום של מחר.

מהנדסים בשטח

ייחודה המהותי של קבוצת ב.ס.ר מתמקד במימוש הידע ההנדסי הנרחב שלה בשטח. אנשי ב.ס.ר לא נחים במשרד, אלא מקפידים ללוות בעצמם כל שלב ושלב בתכנון ובפרט בביצוע, תוך יישום מקצועיותם הבלתי מתפשרת, עד לפרטיו הקטנים ביותר של כל פרויקט.

חדשנות טכנולוגית

קבוצת ב.ס.ר מטמיעה את חידושי הטכנולוגיה המעודכנים ביותר במגוון הפרויקטים שלה ומציבה אותם בחזית הקידמה תוך ראיית העתיד והבטחת חווית לקוח עדכנית

יחידה מאומצת -סיירת אגוז

בונים בשביל אנשים

הקבוצה לוקחת חלק פעיל בפרויקט ״אמץ לוחם״ זה מספר שנים, במסגרתו היא מאמצת את היחידה המובחרת "אגוז״

פרויקטים בשיווק

משרדים למכירה

קולקציית הפנטהאוזים ודירות אחרונות לשיווק